Нацбанк та Азаров розрахували так, щоб долар по відношенню до гривні був стабільним

Опубликовано Июн 3, 2012 в Новости | Нет комментариев

КИЇВ. 01 червня. Микола Азаров розповідає про можливі коливання курсу долара та його стабільність по відношенню до нацвалюти, написав він у своєму Facebook, передає УНН.
«У нас з Національним банком є не прогнози, а розрахунки. Ці розрахунки показують, що курс по відношенню до національної валюти буде підтримуватися стабільний. Ми бачимо коливання курсу долара по відношенню до таких валют, як євро і рубль. В обох випадках курс долара зміцнюється. Але викликано це різними факторами. У випадку з рублем це падіння ціни на нафту, вона зменшилася за останній час на 17%, і природно рубль реагує на це. А у випадку з євро зміцнення долара обумовлено серйозним борговим кризою, яка відбувається в Іспанії, Греції, Португалії, Італії та інших країнах. Проте ні в першому, ні в другому, ні в третьому випадку ніяких обвалів не буде. У всіх трьох випадках певна курсова політика підтримується відповідними валютними резервами та можливостями національних банків реагувати на мінливу ситуацію. Ціна на нафту зараз зменшується, але якщо вдасться врегулювати цілий ряд політичних питань, і економічних у тому числі – падіння може змінитися зростанням. Найголовніша проблема – це, звичайно, економічна. І ми зацікавлені, щоб країни Євросоюзу знайшли рішення своїх економічних проблем», – написав Азаров.

Нагадаємо, економічні експерти прогнозують, якщо влада буде продовжувати абсолютно неправильну монетарну політику Нацбанку і економічну політику уряду, у жовтні-листопаді цього року гривня обвалиться до 15 грн за 1 дол.

Джерело:
УНН

Оставьте отзыв / задайте вопрос нашему специалисту

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Яндекс.Метрика
Украинский портАл