Для бажаючих отримати іпотеку під 3% вже працює «єдине вікно» у Києв

Опубликовано Июн 3, 2012 в Ипотечное кредитование | Нет комментариев

КИЇВ. 01 червня. УНН. У Києві сьогодні можуть отримати іпотеку із частковою компенсацією відсоткової ставки ще двоє позичальників. Учора відбулося засідання кредитного комітету Ощадбанку з приводу отримання данного кредиту, на якому ухвалили позитивне рішення щодо кандидатів. Про таку потенційну можливість повідомляв міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк, повідомили УНН в прес-службі відомства.
«Сьогодні «єдине вікно» вже запроваджене у Києві, на базі Іпотечного центру по місту Києву та Київській області. 29 травня до «єдиного вікна» звернулися перші 200 громадян, 40 із них розпочали збір документів та вибір квартир. 16 бажаючих отримати кредити та компенсацію відсотків вже принесли всі потрібні довідки та оформили необхідні документи. Після перевірки платоспроможності та необхідності поліпшення житлових умов позичальників, документи двох громадян вже 30 травня були направлені на розгляд кредитним комітетом банку», – сказав Близнюк.

За його словами, 31 травня в Ощадбанку відбулося засідання Кредитного комітету, після позитивного висновку якого очікується підписання із позичальниками всього комплексу угод: іпотечного договору, договору на часткову компенсацію відсотків та договору на придбання житла.

Іпотечний центр знаходиться за адресою: вул. Максима Кривоноса, 2-а. У його приміщенні із громадянами працюють представники Ощадбанку та Київміськбуду.

Нагадаємо, на думку заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігоря Лисова, будівельним компаніям вигідно брати участь у програмі пільгового кредитування житла.

«Забудовникам вигідно брати участь у програмі пільгової іпотеки, адже це держзамовлення. Тобто на сьогодні забудовник розуміє, що він отримає гроші на будівництво та може розраховувати на поетапне фінансування», – зазначив парламентарій.
Джерело:
УНН

Оставьте отзыв / задайте вопрос нашему специалисту

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Яндекс.Метрика
Украинский портАл